sadsad x
asdasd
Ürün Kodu : 102000071

Tuğra İşlemeli Arma Tasarım Akik Taşlı 925 Ayar Gümüş Erkek Yüzük

141,90 EUR
|
84,90 EUR
%40
Sipariş Notu :
Paylaş :
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Yöntemi
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Ürün Özellikleri
  Ürün Adı Tuğra İşlemeli Arma Tasarım Akik Taşlı 925 Ayar Gümüş Erkek Yüzük
  Ürün Açıklaması

  Osmanlı Arması, 19. yüzyılda Osmanlı Devleti içinhazırlanmıştır. Armadan önce, padişahların tuğraları devlet nişanı yerinegeçmekteydi. Osmanlı Arması’nın son hali, 17 Nisan 1882’de II. Abdülhamittarafından yürürlüğe konmuştur. Arma içinde iki adet bayrak vardır. Üzerindeay-yıldız bulunan kırmızı bayrak Osmanlı Hanedanı’nı, üç hilal bulunan yeşilbayrak ise İslam halifeliğini simgelemektedir. Armanın üzerindeki her birobjenin ise farklı anlamları vardır.

  Üretildiği Maden 925 Ayar Gümüş
  Üretim Tipi Kalıp ile üretildi
  Kullanılan Taş Akik
  Ağırlık 12 ± gr. (Numaraya Göre Değişebilir.)
  Hazırlanma Süresi 1-2 iş günü içinde kargoya verilir
  Yüzük ölçümü nasıl öğrenebilirim? Ürünlerimizi sizin verdiğiniz parmak ölçüsüne göre gönderiyoruz. Parmak ölçüsünde en sağlıklı yöntem, parmağınızı bir kuyumcuda ücretsiz ölçtürmektir. Alyans hariç diğer yüzükleri bulunduğunuz bölgedeki gümüşçülerde 3-5 TL karşılığında parmağınıza göre büyültme veya küçültme işlemi yaptırabilirsiniz. Her gümüş yüzük 4-5 numaraya kadar büyüyebilir ve küçülebilir. Dilerseniz sol menüdeki 'Yüzük Ölçüsü Hesaplama' bölümünden de ölçünüzü belirleyebilirsiniz.
  Ürün Kutusu Ürününüz Tesbihane logolu koruyucu kutu ile gönderilmektedir. Özel hediye kutusu seçenekleri için sol menüdeki 'Hediye Kutuları' kategorimizi inceleyebilirsiniz.
  Doğaltaş Açıklaması Vücudun gerginlik olan bölgelerine sıcaklık hissi verir, gerginliği azaltır. Enerji verir. Taşıyan kimseye güç ve keyif verir. Fiziksel canlılığı arttırır, tembelliği giderir. Yüzük olarak kullanıldığı zaman insanın kendine güvenini arttırır. Canlı ve enerjik bir yapıda olduğu için kendinizi kötü hissettiğiniz zamanlarda olayların iyi yönlerini görmenizi sağlar. Akik taşını ceplerinde taşıyan çocukları ise olumsuz duygulardan korur.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.