sadsad x
asdasd
Hakkımızda

ConcepTurkey 2011 yılında kurulmuş İstanbul-Çemberlitaş merkezli bir firmadır. Güvenli alışveriş düsturunu e-ticaret sektörüne taşıyan firmamız, el emeği göz nuru tesbihler, özel tasarım gümüş erkek yüzükleri ve takı çeşitleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Küçük bir ofisten başlayarak dünya kuyumculuk sektöründe e-ticaret ve mağaza olarak bir öncü boyutuna gelen firmamız 2013 yılından itibaren Ortadoğu, Avrupa ve Amerika'da kayda değer bir gelişme göstermiştir.

En önemli özelliğimiz güvene dayalı çalışma düsturunu benimsemiş olmamızdır. Dolayısıyla tüm ürünlerimizde orijinaldir ve ilan açıklamalarında ne yazıyor ise aynısı iade garantili olarak faturası ile birlikte kullanıcılara gönderilmektedir. ConcepTurkey için öncelikli olan müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden bizden aldığınız ürünleri beğenmediğiniz takdirde, mazeretsiz olarak iade edebilirsiniz. Müşterilerimiz ve markamız bizim için değerlidir.

Hafta içi  09:00 - 18:30 - Cumartesi 09:00 - 13:30 çalışma saatlerinde güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz her türlü sorunuza cevap vermek üzere telefonun ucunda sizleri beklemektedir. Siz de alışverişin keyfini çıkarmak ve 365 gün indirimli fiyatlara ulaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Kurulduğu yıldan beri müşterileri ile birlikte adeta bir aile ortamı kuran firmamız, yurtiçi ve yurtdışında da çeşitli çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca ürünlerimize herkesin ulaşması için de dünyanın her yerine kargo gönderimi yapmaktayız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.